ACCESS BARS® KURZY A TERAPIE
ACCESS BARS® je súčasťou nástrojov a procesov Access Consciousness®.

CENA TERAPIE
40€ / 60min.

CENA TERAPIE
50€ / 90min.

Facilitátorkou som sa stala v januári 2021, no terapeutkou (praktičkou) tejto skvelej techniky som sa stala už v januári 2017, vo Viedni, kde ma kurzom sprevádzala facilitátorka Doris Schachenhofer. Od tohto času som dala sedenia/terapie viac ako 300 ľuďom vo viacerých krajinách na troch kontinentoch, niektorým z nich aj viac násobne a počet stále narastá.. Samozrejme, že sa v tejto oblasti stále vzdelávam a praktizujem Access bars celkom často. Som vďačná za tento nástroj, nakoľko som vďaka nemu mohla využívať svoje talenty a zhmotniť ich dary do rozličných  (nielen finančných) podôb. V roku 2016 som prvý krát vyskúšala Access Bars sedenie a potom ako som videla zmeny vo svojom živote, som sa rozhodla, že sa tiež stanem praktičkou. V roku 2021 som absolvovala treti kurz Access Bars u Andrei Molnárovej a som oficiálne zapísaná v zozname Access Bars facilitátorov.

Metóda vznikla v roku 1990 v USA  a od tej doby už pomohla mnohým ľuďom na celom svete zmeniť významné aspekty ich života.
BARS je 32 bodov v oblasti hlavy, niečo ako úložisko všetkých myšlienok, pocitov, emócií, postojov a presvedčení, ktoré si v priebehu života vytvárame a ktoré v nás zostávajú uložené vo vedomí i podvedomí. Počas terapie sa jemným dotykom určitej kombinácie bodov rozprúdi ich energia. Potom sa informácia s negatívnym nábojom môže rozpustiť. To nepotrebné, častokrát prevzaté (názory, presvedčenia…. od iných ľudí, s ktorými sme sa stotožnili a „fungujeme“ podľa nich) po rozpustení či pretvorení, zrušení …. uvoľní priestor pre naše vlastné myšlienky, názory, presvedčenia. Môžeme byť sami sebou – doteraz to nebolo možné, pretože sme mali prevzaté názory, presvedčenia, programy od iných ľudí. Zmení sa váš doterajší spôsob vnímania života. Onedlho začne dochádzať k zmenám v živote a vy budete tiež niekto iný. Môže sa zmeniť všetko čo potrebujete aby sa zmenilo. Funguje to!

Zakladateľ metódy ACCESS BARS® Gary Douglas tvrdí: “ Vaša voľba je to, čo tvorí vašu budúcnosť“.

Skutočnosťou je každá voľba, ktorú sme kedy urobili, vytvorila to čo žijeme dnes.
„Ak zmeníme našu voľbu môžeme mať inú budúcnosť“.
Keby si si mohol/la vybrať svoju budúcnosť dnes čo by si urobil/a?

Pre čo by si sa rozhodol/la?
ACCESS BARS® vám pomôže uľahčiť zmeny vo všetkých oblastiach vášho života. Jednotlivé body súvisia s oblasťami života ako sú vzťahy, peniaze, práca, zdravie, kreativita, stres… Najskôr jemný dotyk naštartuje proces pri ktorom  dochádza k uvoľneniu a vyčisteniu základných myšlienok, pocitov a emócií. Postupne dochádza k zrušeniu našich obmedzení a programov, ktoré si podvedome vo svojom živote vytvárame a ktoré nám bránia žiť šťastný život. Odchádza všetko čo je pripravené, aby z nášho života odišlo. Všetko čo nám už neslúži a čo nepotrebujeme.
Terapiu Access Bars kombinujem telesnými procesmi, aby bol účinok ešte efektívnejší.

Účinky ACCESS BARS®

 • Odstránenie bolesti
 • Odstránenie  migrény, alergií, astmy, ekzémov
 • Naštartovanie samo – liečiacich procesov v tele, urýchlenie hojenia a rehabilitácie po lekárskych zákrokoch, úrazoch
 • Uvoľnenie stresu a napätia
 • Pomoc pri obtiažnych životných situáciách
 • Odbúranie únavy a vyčerpanosti, zvýšenie životnej energie
 • Odstránenie psychických potiaží ako je depresia, úzkosť, strachy, fóbie
 • Vedie k celkovému rozvoju osobnosti na psychickej a fyzickej úrovni

„NAJVYŠŠIA  FORMA  LIEČENIA  JE UVEDOMENIE“

Viac o access bars, demo ukážka terapie nájdete tu:

Takýto druh otázok umožní spolu s terapiami Access Bars zmeniť realitu!
Ako to vyzerá na terapii? Rozhovor o tom čo vám v živote chýba alebo čo by ste chceli zmeniť. Môže to byť čokoľvek – bolesť, smútok, napätie, ktoré cítite, môže vám vadiť to, že neustále potrebujete mať všetko pod kontrolou alebo sa neviete brániť kontrolórovi a manipulátorovi, nedostatok financií alebo radosti v živote ….. Toto všetko vaše telo vníma. A reaguje. Následky napätia a nervozity, nepokoja, nespokojnosti sú všeobecne známe.

Čo s tým? Súčasťou terapie Bars je polhodinový rozhovor počas ktorého zistíme či to čo bolí, ako cítite, reagujete, neviete sa tešiť, stále sa niekomu prispôsobujete a na seba zabúdate, máte strach, neviete sa rozhodnúť …. je vôbec vaše. Pochopíte, uvidíte, že to vaše nemusí byť a následne s tým pracujeme technikou, ktorá toto všetko dokáže „rozpustiť“. Častokát sú to silné uvedomenia a tečie veľa sĺz. Je to neopísateľná úľava.
Nasleduje ďalšia časť terapie, počas ktorej sú spustené Bársy. Sú to nástroje, ktoré rozpustia myšlienky, ktoré máte uložené hlboko v podvedomí, nie sú vaše, ale vy podľa nich fungujete. Nie sú to pôvodne vaše myšlienky. Sú to myšlienky iných ľudí. Stačilo, že ste na ne zareagovali – hneď ste súhlasili alebo ste boli proti. Uložilo sa to v podvedomí a vy ste časom začali z „toho“ fungovať. Napríklad hovoríte často vety alebo len máte myšlienky: “Toto si nemôžem dovoliť. Na takú drahú dovolenku nikdy nepôjdem. Toto nedokážem.” A mnohé ďalšie. Ste si istí, že je to vaše?  🙂 Alebo vašich rodičov, prarodičov, ľudí, ktorých poznáte? Môže to byť aj od ľudí, ktorých nepoznáte a nikdy ste ich nevideli.

Je tento status pre vás prospešný? K čomu mi tento status prispieva? V čom môže byť pre vás vo vašom živote prospešný?
V prípade, že vás niečo v živote vyrušuje, vytvára vám nepokoj, prežili ste traumy a už sa prejavujú alebo aj zatiaľ neprejavujú následky – na tele aj psychike alebo po niečom túžite, možno aj po zmene môže vám pomôcť táto terapia. Je to úžasne silný proces už na terapii, následne zmeny. Veľké zmeny!

Ste ochotní si vybrať zmenu?
Kvalitná terapia – s rozhovorom a čistením či rozpustením (30-40 min.), zistením koho to je + spustenie Bars – nástrojov, ktoré „rozpustia myšlienky z vášho podvedomia, ktoré nie sú vaše – trvá 1,5-2 hodiny.
Obavy, že sa rozpustí niečo čo chcete nie sú na mieste. Terapia vám nevymaže pamäť.  Zbavíte sa len niečoho čo je cudzie. Po terapii sa môžete rozhodnúť či budete fungovať tak ako pred tým v zmysle myšlienok a viet typu – “Ja na to nemám. Mne sa nedarí. Neviem si nájsť prácu” – alebo sa ROZHODNETE PRE ZMENU. Ak áno, naučím vás, ako byť v otázkach. OTÁZKA je súčasťou a podmienkou zmien, pre ktoré ste sa rozhodli. Teraz už nič nebráni v zmene vašej reality. Vlastne – zmene svojej reality môžete brániť vy sami tým, že si zmenu nevyberiete.

Akú zmenu si vyberiem? 
Najčastejšie opisované účinky Access Bars® sú:

 • zmiernenie napätia v tele a skľudnenie mysle
 • vypnutie vnútorného kritika a sabotéra
 • vypnutie autopilota
 • odstránenie bolestí rôznych častí tela
 • postupné obnovenie samoliečiaceho potenciálu tela, rýchlejšie uzdravovanie po chorobách, operáciách, atď.
 • odbúranie únavy, pocitu psychického vyčerpania, straty zmyslu života
 • odstránenie psychických problémov /úzkosť, depresie, strachy/
 • zlepšenie fungovanie mozgu
 • zlepšenie medziľudských vzťahov
 • zlepšenie spánku
 • celková harmonizácia osobnosti
 • učí nás prijímať

Recenzie a odporúčania od mojich klientov:

Terapia  u Veroniky  bola  veľmi  príjemná a obohacujúca.  Veronika  ako  skvelý  lingvoterapet dokázala zjednotiť pri terapii   všetkých   sedem  čakier  do  jednotného  energetického  toku  a   tento  tok  potiahnuť  do mysle  kde začal  efektivne pracovať v  ľavej a  pravej hemisfére  mozgu a  vytváral  tam silný  relaxačný  pocit dusevneho  obohacujúceho  stavu.  Po  jej terapii  som sa  cítil  veľmi  uvoľnene  a  zbavený negatívnej  energie.

Andrej, Košice

Prvý raz v živote som vyskúšala Access Bars popravde vôbec som nevedela čo od toho očakávať. No prístup terapeutky Veroniky Janikovej ma veľmi milo prekvapil. Mala veľmi  príjemne a profesionálne vystupovanie a bolo vidieť že presne vie čo robí a že v danej oblasti už ma veľa skúseností. Po absolvovaní Access som sa cítila tak inak, zvláštne a časom sa mi aj nejaké veci zmenili v živote, ktoré trošku pripisujem práve tejto terapii. Odporúčam ju každému jednému z vás vyskúšať. Môže vám to priniesť veľmi pozitívne zmeny do života tak ako to prinieslo mne.

Veronika Tallová, finančný sprostredkovateľ a analytik

Terapia Access Bar Consciousness u Veroniky bola ako balzam na dusu. Masaz bola velmi prijemna a postupne som si s pomocou velmi profesionalneho  pristupu terapeutky dokazala uvolnit viacere psychicke bloky..Urcite odporucam aj ako vynikakuci uvolnujuci zazitok proti stresu.

 
 

Veronika mi pomohla nastartovat zmyslanie inym progresivnym smerom. Mala som moznost pozriet sa na niektore svoje vnutorne bloky, ktore uz nadalej nie su pre mna prospesne a nechat ich odist z mojho zmyslania. Ak aj nie ste na takejto vlne, aspon odidete zrelaxovany po intenzivnej masazi. Vrelo odporucam.

Gabriela Kasniarova, psychologička

Návšteva u Veroniky bola veľmi príjemná, má ľudský prístup a čo bolo zaujímavé že robí terapiu aj v anglickom jazyku. Bol som u nej raz a uz sa teším na druhé stretnutie. Keď sa ma na záver spýtala na koľko percent sa cítim, odpoveď bola na sto percent.

Július Slávik, licencovaný tréner FTVS

Masáž Access Consciosness od slečny Veroniky mohu vřele doporučit. Během samotné masáže mi byly vysvětleny postupy a já se tak mohla plně soustředit na danou problematiku, která mě trápila. Druhý den jsem se probouzela svěží a s elánem. Doporučuji všem.

Nicola, maserka Vieden

Very dedicated and genuine practitioner. Despite my assumptions prior to the session, it was a very
relaxing session. I felt peaceful in the end. I would recommend everyone to take a session with her.

Veľmi oddaný a skutočný „liečiteľ“. Napriek mojim pochybnostiam pred začiatkom lekcie bolo to veľmi
relaxačné stretnutie. Cítil som sa pokojne. Odporúčam všetkým, aby sa s ňou stretli.

Atman Oykay The Spiritual Percussionist